sklep internetowy fryzjerski

sklep internetowy fryzjerski

Sie 25
sklep internetowy fryzjerski

Czym Polega Running 10K

10k run oznacza uruchomienie 6,2 mil. Nie może wydawać wszystkiego, co dotąd w stosunku do innych dłuższym dystansie, że ludzie biegać, albo dla przyjemności lub dla konkurencji, ale jest ciągle wielkim odległość i wymaga starannego przygotowania i szkolenia. 10k rasa jest popularna, ponieważ (a) szkolenia dla niego może być wykonane w niepełnym wymiarze czasu pracy bez zakłócania normalnej działalności danej osoby, (b) jest większym wyzwaniem niż 5k wyścigu, ale zapoznaj się z naszą ofertą nadal jest w zasięgu możliwości większości ludzi osiągnąć i (c) długość przebiegu i czasu trwania łatwiej zorganizować niż maratonach lub innych wyścigach długodystansowych.

Dlaczego ludzie uciekają 10k? Spośród wielu powodów to:

sklep internetowy fryzjerski

·Jest to kolejny krok dla tych, którzy są wygodne z 5k odległości i szukają nowych celów

·Jest to cel zorientowane rasa, która wymaga czegoś więcej niż tylko umiejętności zwykłego biegacza

·Jest to prawdziwy test z biegaczy kondycji fizycznej i umiejętności jazdy

sklep internetowy fryzjerski

·Jest to najlepsza forma ćwiczeń aerobowych i układu krążenia, które mogą być wykonywane bez zajmowania nadmierne ilości czasu i nadaje się dla tych, którzy mają inne zobowiązania w życiu

Większość biegaczy ukończyło 10 z 5k etapie. Jeśli jesteś nowym systemem, to najlepiej skupić się na 5k i osiedlić się w tej rutyny i warunkują się z nim przed podjęciem próby 10k. Nie próbuj iść na prawo na odległość 10k od początku. Twój postęp będzie powolny, a wielu ludzi, którzy próbują to stać zniechęcony i zrezygnować. Początkujący miarę sprawna może osiągnąć 5k w 3 lub 4 miesiące, a następnie spróbować swoich sił (lub powinny być nogi?) W kilku wyścigach. Kiedy już wie, gdzie on stoi za 5k biegacza, może zacząć patrzeć na pracę drogę do 10k.

Częstym błędem ludzi, którzy są 5k bywalcy zrobić to myśleć, że przyspieszenie od 5k do 10k to tylko kwestia zwiększenia wytrzymałości.
http://fizjosport.krakow.pl
– autor artykułu