sklep internetowy firmy 4f

sklep internetowy firmy 4f

Lis 10

o Wzrost i wygląd

W połowie pierwszego miesiąca, dziecko zyska około półtora do dwóch funtów (około 14-28gm (½ – 1 uncja) dziennie) i rosną około 2,5 – 3.7cm (1 – 1½ cal). Twój lekarz wykonuje te pomiary na nią oraz wizyt dzieci i działki numery na krzywych percentyla. Wykresy te pomagają określić, http://healthandfitness.pl/trener-osobisty/ czy jest ona rozwija się normalne i oczekiwane stopy.

głowy dziecka będzie prawdopodobnie wzrastać średnio 1.25-1.5 cm średnicy w pierwszym miesiącu. Wzrost wielkości głowy umożliwia pomieszczenie do mózgu, który jest rozwijającej. Jej nogi zaczną się prostować od wewnątrz-zakrzywionej pozycji w obecnej chwili jej narodzin. Jej palce również zaczynają się zrelaksować swój skąpy noworodka uchwycenia.

Oczy ö niemowląt mogą śledzić obiekty teraz

Podczas pierwszych dni życia, dzieci mogą skupić się tylko na przedmiotach 8 do 15 cali od hotelu. Pod koniec pierwszego miesiąca, większość dzieci może skupić się na przedmiotach około trzech stóp z dala od nich.

O znaczeniu słuchu Dziecka w pierwszym miesiącu

Twoje dziecko zacznie rozpoznawać głos i będzie reagować, obracając głowę w kierunku dźwięku, produkując gardłowe dźwięki i ruch rąk i nóg.

O może rozpoznawać pewne zapachy

Twoje dziecko będzie w stanie rozpoznać pewne zapachy w swoim pierwszym miesiącu, na przykład, zapach mleka matki.

O może ją uspokoić

Twoje dziecko nauczy się uspokoić go ssał kciuk. W rzeczywistości, nauczył się ssać nawet przed urodzeniem. Prenatal ultradźwięki często złapać widok niemowląt ssących swój kciuk lub palce.

O Karmienie

Żołądek noworodka ma miejsca na mniej niż ¼ Puchar. Ponieważ dzieci mogą jeść bardzo mało w tym samym czasie, będą one chcą być karmione co 2 do 3 godzin w ciągu dnia i mogą spać 3-4 godzin nocnych karmień pomiędzy. Wzór karmienie i sen noworodków jest nieregularny i może trwać około trzech miesięcy na ich przestrzegać regularnego harmonogramu.Większość niemowląt można wypluć się szybko po podaniu, a ich serca zwieracza zaworu w górnej części żołądka nie jest jeszcze w pełni rozwinięte.

O uśpienia

Twoje dziecko będzie spać na ogół więcej niż 15 godzin i trwa zwykle krótkie drzemki. Pewnie obudzić trzy lub więcej razy w ciągu nocy, aż opadnie na wzór. Znajdziesz go spontanicznie i unselectively uśmiecha się podczas snu.

– autor artykułu