sklep internetowy coccodrillo

sklep internetowy coccodrillo

Paź 05

sklep internetowy coccodrillo

Co to naprawdę oznacza Botaniczny Skincare

Czy zauważyliście jak wiele botanicznych produkty do pielęgnacji skóry są obecnie na rynku? Numer jest oszałamiająca, faktycznie. Wszystko, począwszy od mydła do rąk szampon wydaje się mieć jakiś związek z różnych roślin, które są uprawiane na dobrej ziemi.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego te składniki są tak popularne?http://e-tort.pl Co takiego jest w tych składników, które sprawiają, że firmy marketingowe przewrócić siebie, jak starają się outsell siebie przez zachwalanie „naturalne” składniki swoich produktów?

Botaniczna odnosi się do roślin. Po pojawieniu się tego słowa na produkt do pielęgnacji skóry, automatycznie zakładać, że składniki zawarte w tym produkcie pochodzą z roślin. Konsumenci powinni być ostrożni i czytać wszystkie etykiety przed zakupem któregokolwiek z tych produktów, ponieważ wiele z nich w rzeczywistości zawiera jedynie bardzo niewielki odsetek tych naturalnych składników roślinnych.

Niektóre firmy użyciu niemieckiego rumianku we wzorach, ponieważ jest to korzystne dla starzenia się skóry. Niestety, wiele firm będzie dodać niewielki procent tego składnika oraz z tego powodu, formuła nie będzie miało istotnego wartości estetycznej. Wciąż jeszcze inne firmy będą ładować swoje wzory z barwników syntetycznych, chemikaliów i substancji zapachowych. Produkty, które zawierają syntetycznych konserwantów i substancji zapachowych, które zawierają niewielkie udziały procentowe składników botanicznych spowoduje nie tylko negatywne reakcje skórne u niektórych osób, ale także mają niewielką lub żadną wartość terapeutyczną kosmetycznych. Ponadto, duża część z nich produktów będzie zawierać wodę, podczas gdy składniki ziołowe będzie zawierać jedynie około 1 do 3% w odniesieniu do całego preparatu.

Innym powodem, dla którego producenci pielęgnacji skóry użyje słowa botanicznych na etykiecie produktu jest, bo oznacza to, że produkt jest bezpieczniejszy w użyciu niż formuł opartych chemicznie.

– autor artykułu