sklep internetowy bizuteria

sklep internetowy bizuteria

Lis 02

Jak umieścić 3-letnia To Bed

Każdy rodzic wie, rodzaj nocy mówię. Rodzaju, gdzie 3-letniego po prostu nie chce iść do łóżka na wszystko. Pomimo glazury w oczach, które mówią ci twoje dziecko jest naprawdę większość drogi śpi, zachować widząc niego wędrówki do domu chcąc tylko jedna rzecz.

Chodzi o to, jak dla mnie:

Podobnie jak w każdej innej nocy, mogę zabrać syna na nocnik, niech czyni, co ma zamiar zrobić tam, włożył pieluchy i jammies, czytać mu historię, kołysać go w zaciemnionym pomieszczeniu, dają uściski i umieścił go do łóżka ,

pierwszeubezpieczenieoc

Szkoda, że ??nie działa.

http://sklepswanson.pl/gotu-kola435mg-60kaps/

Pięć minut później on się ponownie. Spragniony. Więc on ma napój i umieścić z powrotem do łóżka.

Kilka minut później on znowu, potrzebując z nocnika. Chce rufa, więc to zajmuje trochę czasu. On żąda „Każdy poops” książkę. Słucha go z wielkim zapałem, jako że tylko 3 roku życia mogą. Kto wiedział, że słuchanie można zrobić tak entuzjastycznie? Ale oczywiście żaden postęp dokonuje się na nocnik w trakcie opowieści, ale po tym, jak twierdzi, że wciąż musi się udać.

Piętnaście do dwudziestu minut później, on dodany około 2 krople płynu do toalety i jest gotów przyznać, że zrobił dzieje nocnika. Czas się chwalić do tatusia, że ??poszedł nocnik!

Powrót do łóżka idzie. Skarży się, że zrobiłem coś, a jego plecy musi być całował lepiej. Myślę, że to lepsze niż mówiąc, że boli ją palcami lub gdzieś indziej. I schować go z powrotem i włącz światło.

To znowu dlatego, że jest smutny. Nie wie, dlaczego jest smutny, on po prostu jest. I tylko mama może umieścić go z powrotem do łóżka, pomimo oferty taty.

Dziesięć minut później gra z drzwiami siostry, chcąc uzyskać ją też. Dzięki Bogu, że jest głęboko śpi. Tym razem tata ma położyć go do łóżka.

Zombie-podobnych, jest on ponownie. Jego oczy ledwie zarejestrować podejście. Nie szczególny powód, aby być na to czasu, więc z powrotem do łóżka idzie. Wreszcie pozostaje w łóżku.

To była długa noc, ale przynajmniej senne dzieci średnio słodka kiedy chcą pozostać aż tak źle. Lepsze niż zajmowanie się napady złości, wysokie gorączki i wymiotów bez powodu zatrzymać się pół nocy. Może teraz nie mogę dostać się do łóżka.

– autor artykułu