sklep internetowy electro

sklep internetowy electro

Lis 27

Sukces z Potty Training czasie podróży – Mając na Potty Training podczas wakacji

Dla rodziców, frustracji jest największą przeszkodą z nocnika. Kiedy dziecko jest gotowe, to dziecko będzie osiągnąć cel opanowanie swojego nocnika. Więc najlepiej rozjaśnić i płynąć z prądem, że tak powiem. Poleciałem do stanu Waszyngton z dziećmi latem ubiegłego roku, a mój najmłodszy był jeszcze Potty Training.http://suszenie.com I postanowiła wnieść kilka miejsc nocnika je wypróbować i zobaczyć, który pracował najlepiej. Wyniki były bardzo ciekawe, i mimo, że ma specjalne potrzeby, byliśmy w stanie zrobić jakieś znaczne postępy w jej nocnika gdy byliśmy świetnie się bawią na wakacjach.

Jeden z foteli nocnik kupiłem na wyjazd był siedzibą podróży WC składany. Chociaż koncepcja jest świetna, a siedzisko składa się wystarczająco małe, aby zmieścić się w torebce, jest słaby i strach przed nim pęknięcia w połowie, gdy jest ona robi jej coś mnie unikać go po kilku próbach. Ostatnią rzeczą, którą chcę to dla niej mieć negatywne doświadczenia więc ustawić siedzenie nocnik na bok, i starał się parę innych, o wiele więcej sukcesów.

Podczas naszego 4 godziny lotu, miałem nadzieję, że nie będzie musiał skorzystać z toalety w samolocie, ponieważ to może być trochę traumatyczne dla niej ze wszystkimi hałasu i sposób toalety samolotu pracy. Mieliśmy szczęście być w stanie uniknąć tego doświadczenia zarówno na tam iz powrotem lotu.

Przed naszym wyjazdem miałem zamówił produkt kanadyjskiej nocnika dziecko o nazwie „Tinkle Toonz” i miał go wysłane do mojego przeznaczenia w Waszyngtonie. Mała WC rzeczywiście pochodzi z czujnikiem wilgoci aktywowany w dnie miski gra „To mały świat After All”. Z jakiegoś powodu, moja córka nie mogła się nacieszyć tą muzyką i chciał iść nocnik przez cały czas. To było naprawdę niesamowite i na czas trwania naszej 14-dniowej podróży, była nocnik szkolenia jak Pro na swoim małym Tinkle Toonz nocnik.

– autor artykułu