sklep internetowy dla dzieci

sklep internetowy dla dzieci

Paź 13

sklep internetowy dla dzieci

Co zrobić, aby zachęcić innych do biec

Jeśli prowadzisz z grupą, takich jak klub pracuje lub programu szkoleniowego grupa, to prawdopodobnie widzieli inni zajmują się sportem przejazdu tylko zrezygnować po kilku tygodniach lub miesiącach. Czasami nie są one rezygnację, ale po prostu musi zrobić sobie przerwę, aby uzdrawiać po poważnej kontuzji.terapia rodzin białystok Ale czasami ludzie zobaczyć, kto przestanie działać dobrze poddają się, a nie z powodu kontuzji.

Czy ktokolwiek zachęcani do pozostania z sporcie działa kiedy chce zrezygnować? To mógł być ktoś kogo znasz lub wiedział, jak trener, przyjaciel, członek rodziny, nauczyciel lub prelegent seminarium. Albo może to być ktoś, kogo nie znam, takie jak autor książki, autor artykułu w magazynie, kogoś, kto blogi, a nawet pisarz scenariusz do filmu lub programu telewizyjnego programu, który zainspirował.

Bez względu na to, od którego otrzymał zachętę biec, prawdopodobnie odczuwać wdzięczność do niego dzisiaj. I mają obowiązek przekazać na rzecz kogoś innego – kogoś, kto rozważa rzucenie sportu działa „tylko dlatego”.

Istnieje kilka sposobów, aby zachęcić kogoś biec. Dla zaimek zwięzłości w poniższej liście, załóżmy, że ten ktoś jest człowiekiem.

sklep internetowy dla dzieci

Przypomnij mu o wszystkich swoich radosnych przeżyć – a przynajmniej triumfów – szkolenia.

Przypomnij mu o zabawy – przynajmniej z perspektywy czasu ostatniej mety – to on miał z ras.

Porozmawiaj z nim o niemal nieskończonej liczby możliwości systemem i że nie muszą przestrzegać żadnych szczególnych rozkłady jazdy, zostań z danego programu uruchomionego lub osiągnąć żadnego szczególnego tempa w danym liczba tygodni, miesięcy lub lat.

Powiedz mu o rozwoju fizycznego, że zetknęli się w nim.

Zapytaj go o wyzwaniach umysłowych, że udało się przezwyciężyć i opisać wynikowy rozwój umysłowy że on cieszył.

sklep internetowy dla dzieci

Przypomnij mu o zabawy, że nie ma w towarzyskich – a być może nawet podróży do out-of-town ras – z innych biegaczy.

Zapytaj go, czy docenia on, że nigdy nie http://domy-balik.pl biegaczem przestaje się uczyć.

Przypomnij mu o motywacji mediach, że cieszy i zalecane do ciebie, takich jak książki, filmy, artykuły z czasopism i blogach.

Dyskusja na temat wszystkich wspaniałych ludzi spotkał ponieważ działa z trenerami, aby specjalność-sklep sprzedawców, z innymi członkami swojego programu treningowego lub innymi grupa biegaczy w miejscowym parku.

Ta lista mogłaby nadal niemal w nieskończoność. Dodaj własne pomysły do ??listy, a następnie użyć pozycji z spersonalizowanej listy, aby zachęcić kolegów zawodnik biec!

– autor artykułu