sklep internetowy a kasa fiskalna

sklep internetowy a kasa fiskalna

Lis 13
sklep internetowy a kasa fiskalna

5 porad destress w Pracy

Czy twój szef cię gonić się do tej prezentacji lub raportu? Czy twoi koledzy frustrujące Cię robienie rzeczy tak powoli lub po prostu robi to całkowicie błędne? Czy coraz podkreślił górę?

Więc spróbuj tych porad, aby zarządzać swoją złość i trochę odpocząć, gdy wydaje się, że ściany są coraz bliżej ciebie.

Oddychać

sklep internetowy a kasa fiskalna

Kiedy ludzie są w pośpiechu, aby zakończyć coś lub odczuwają presję ze swoim szefem, mają tendencję, aby całkowicie skupić się na zadaniu pod ręką, czasami zapominając o wszystkim innym. Obejmuje to oddychanie.

W takich momentach, co się dzieje, jest to, że umysł jest tak mocno koncentrować się na zakończeniu pracy uruchomieniu wziąć płytkich oddechów, stąd nie ma wystarczającej ilości tlenu do mózgu, dzięki czemu twoje www.porownajac.pl myśli mniej jasne i umysł mniej zrelaksowany.

Skoncentruj się na podjęcie głębszych oddechów i powinien czuć się bardziej spokojny i skupiony.

Weź timeout

sklep internetowy a kasa fiskalna

Czasami można utknąć w jednym z tych spotkań, w którym nie zgadzają się ze wszystkim, co jest obecnie przedmiotem dyskusji na porządku dziennym. Nie zgadza się z tym, co twój szef mówi, a ty próbujesz wcisnąć swój punkt widzenia.

Twój szef mówi, że jego pomysł jest lepsza (jak zwykle robią) i w tym momencie zaczynają podnosić głos, zaczynasz się nieco zaczerwieniona i można poczuć frustrację budowania.

Teraz jest dobry czas, aby wziąć timeout. Złóż wymówki, żadnego usprawiedliwienia. Musisz iść do toalety, trzeba się napić wody, telefon dzwoni i trzeba, aby odebrać połączenie.

Cokolwiek to jest, wyjść z pokoju, wdech wydech, koncentrują swoje myśli i powiedzieć sobie: „On nie zamierza zmienić swój umysł na razie, więc zamiast się w meczu krzycząc: Wrócę się spokojnie układ moim punkt widzenia i jeśli zaakceptuje go, niech tak będzie. Jeśli nie, spróbuję znów kolejny dzień „.

słoiki szklane
– autor artykułu